Étkezéssel kapcsolatos információk

Étkezés rendelésével kapcsolatos információk:

A gyermekek reggelit, ebédet és uzsonnát kapnak. Az ételt a Prizma-Junior Közétkeztetési Zrt. szállítja  óvodánkba.
A teljes árú étkezési térítési díj: 505 Ft/nap. Lehetőség van ingyenes étkezés igénylésére is.

Menza Pure felületen regisztrált felhasználók részére átutalásos fizetési lehetőséget tudunk biztosítani.

Az étkezési díj készpénzben való rendezésére a Szalonka utcai tagóvodában minden hónap második hétfőjén 08:00-tól 09:00-ig,  a Pomázi úti nagy épületben minden hónap második keddjén 07:00-09-ig. Pótbefizetésre minden hónap negyedik keddjén a Pomázi úti nagy épületben van lehetőség 7 és 9 óra között.

A regisztrációhoz, átutalásos fizetéshez, ingyenes étkezés igényléséhez szükséges nyomtatványok átvehetők az irodákban, illetve letölthetők a budakalasz.hu weboldalról.

Az étkezés lemondásának rendje:

Étkezést lemondani – regisztrált felhasználók által – a Menza Pure felületen, továbbá írásban a folyosóra kihelyezett ebédlemondó lapon, a lemondom.nyitovi@gmail.com címre küldött email-ben,  ill. telefonon lehet. A reggel 9 óráig lemondott étkezést a következő naptól, a 9 óra után lemondott étkezést csak két nappal később tudjuk lemondani.