Aktualitások

2022. augusztus 7- i hatállyal módosult az intézményi térítési díjakról szóló 19/2017.(III.31.) önkormányzati rendelet

Az új rendelet szerint a diétás étkezés a normál étkezéshez mérten emelt áron vehető igénybe.

A 2022. augusztus 7- től érvényes étkezési díjak:

Óvodai menü (napi 3x étkezés) – 650 Ft/nap

Óvodai diétás menü (napi 3x étkezés) – 735 Ft/nap

TÁJÉKOZTATÁS IRODAI ÜGYELETRŐL

Óvodánk nyári zárásának ideje alatt (2021.06.21-07.16.)
hétfőnként ügyeleti napot tartunk 8 és 12 óra között az alábbiak szerint:

2021.06.21-én és 2021.06.28-án a Szalonka Utcai Tagintézményünkben
cím: 2011 Budakalász, Szalonka utca 1/a.
tel.: 26/401-037,

2021.07.05-én és 2021.07.12-én a Pomázi úti székhelyünkön
cím: 2011 Budakalász, Pomázi út 3.
tel: 26/340-258.