Aktualitások

Intézményünk nyári zárása 2019. június 24 – július 19-ig fog tartani.
Nevelés nélküli munkanapjaink tervezett időpontjai:
  • 2019. április 23.
  • 2019. június 7.
  • 2019. augusztus 23.
Ebédbefizetések várható időpontja
  1. ÁPRILIS HÓNAPRA      19 napra 9044 Ft

Szalonka u:                Márc. 11.

Pomázi u:                   Márc. 12.

Pót befizetés:              Márc. 19.

1. MÁJUS HÓNAPRA      22 napra 10472 Ft

Szalonka u:                Ápr. 08.

Pomázi u:                   Ápr. 09.

Pót befizetés:              Ápr. 16

2019.JÚNIUS HÓNAPRA                13 napra 6188 Ft

Szalonka u:                Máj. 13.

Pomázi u:                   Máj. 14.

Pót befizetés:              Máj. 21.

1. JÚLIUS HÓNAPRA      8 napra 3808 Ft

Szalonka u:                Jún. 11

Pomázi u:                   Jún. 12

Pót befizetés:              Jún. 18

Helló Világ!

Üdvözlet! Ez az első saját WordPress-bejegyzés. Módosítható, vagy törölhető, aztán megkezdhető a honlap tartalommal történő feltöltése!

Óvodanyitogató